Strona główna

Tworzymy nowoczesne strony i sklepy

Korzystając z najlepszych systemów zarządzania treścią.

Tworzymy nowoczesne strony

Piękna i nowoczesna strona WWW to nie wszystko. Oczywiście, przyciąga wzrok, i to jest ważne, ale nie na tym polega sedno projektowania witryn internetowych.

Tworzymy strony internetowe nie tylko atrakcyjne wizualnie ale przede wszystkim użyteczne dla odbiorcy. Rozpoczynając etap tworzenia strony internetowej analizuje potrzeby naszych klientów a także zawsze skupiamy się na punkcie widzenia ich końcowego użytkownika, bo to jego odbiór decyduje o ich sukcesie.

 

Wybrane realizacje

Tworzymy strony internetowe – od sklepów internetowych, stron firmowych po serwisy B2B

Proces tworzenia strony internetowej

01

Konsultacje
i analiza

Kluczowe jest zrozumienie potrzeb naszego klienta, dlatego analizujemy
i ustalamy cele, które budowana strona lub sklep internetowy ma realizować. Na tym etapie, w zależności od rodzaju projektu wybieramy najlepszy system zarządzania treścią (CMS).

02

Projektowanie
i wdrożenie

Przygotowujemy wizualizacje strony głównej, podstron i innych elementów nowej witryny. Po akceptacji przez klienta nowy projekt zostaje wdrożony do wybranego systemu zarządzania treścią. Programujemy i kodujemy
a jeśli trzeba importujemy dane.

03

Uruchomienie
i wsparcie

Przeprowadzamy ostatnie testy
i uruchamiamy nową stronę internetową. Naszym klientom oferujemy szkolenie z obsługi nowego systemu CMS a także 12-miesięczną gwarancję. W okresie pogwarancyjnym proponujemy usługę Assistance.

Ponad 50% ruchu pochodzi z urządzeń mobilnych

Responsive Web Design to technologia pozwalająca na poprawne wyświetlanie stron www na komputerach, tabletach i smartfonach.

Ta nieodłączna dzisiaj technologia pozwalająca na automatyczne dostosowanie witryny do ekranu urządzenia, jest stosowana przez nas przy budowie wszystkich stron,

W zależności od rodzaju strony internetowej nawet 70% ruchu generowane jest już przez użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych.

Nasze fundamenty

Budując strony internetowe opieramy się na trzech fundamentalnych zasadach.

Funkcjonalność

Najistotniejsza jest funkcjonalność strony: chcemy poruszać się po niej intuicyjnie, bez zbędnego szukania odpowiednich elementów. Wszystko znajduje się pod ręką, więc od razu trafiamy tam, gdzie chcemy (UX). Bo czas i wygoda są dziś najważniejsze. I właśnie dlatego witryna musi bez zarzutu wyświetlać się także na smartfonach
i tabletach (RWD) oraz szybko się ładować.

Pozycjonowanie On-Site

Efektywna strona to, taka która sama na siebie zarabia. Dobrze skonstruowaną witrynę internetową zatem łatwo odnaleźć
w wyszukiwarce internetowej (SEO). W efekcie portal przyciąga czytelników, a sklep online klientów. Dzięki temu inwestycja w witrynę szybko się zwraca (ROI), a Twój biznes rośnie.

Wsparcie

Nasza praca nie kończy się na zaprojektowaniu i wdrożeniu strony internetowej. Aby sprawdzić, czy należycie działa, testujemy ją wielokrotnie, zanim przedstawimy Ci finalny projekt. Następnie pokazujemy, jak ją obsługiwać i analizujemy efekty naszej pracy – nie zostawiamy Cię samego! Co więcej, aktualizujemy
i naprawiamy działające już witryny WWW, zaprojektowane przez inne firmy.