Strona główna

Skuteczne pozycjonowanie stron

Najlepsze strategie dla Twojej firmy.

Skuteczne pozycjonowanie stron

Najlepsze strategie dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie stron i sklepów

Nawet najlepsza witryna internetowa nie przyciągnie sama klientów, jeśli nie będzie dostatecznie widoczna w sieci. Pozycjonowanie, znane także jako SEO (ang. Search engine optimization) poprawia pozycję Twojej witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania Google, dzięki czemu możesz dotrzeć do nowych odbiorców.

Nasze usługi SEO dają długotrwałe efekty marketingowe i biznesowe, które powodują zwiększenie ruchu, sprzedaży a także konwersji.

Skuteczne pozycjonowanie zapewnia długotrwałe efekty, które pozwalają dotrzeć do potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie stron – jak działamy

Audyt

Audyt SEO to zbiór czynności mających na celu przygotowanie optymalnej strategii pozycjonowania. Sprawdzamy m. in. pozycjonowaną stronę ale także konkurencję.

Słowa kluczowe

A dokładnie ich analiza i dobór. Niezwykle ważna czynność w procesie pozycjonowania, która decyduje o sukcesie strony internetowej
w organicznych wynikach wyszukiwania.

Optymalizacja On-Site

Nasza strona internetowa powinna być zbudowana zgodnie z wytycznymi firmy Google. Takie działania mają znaczący wpływ na pozycję naszej strony w wynikach wyszukiwania.

Działania Off-Site

Wszystkie, które dzieją się poza pozycjonowaną witryną. Linkbuilding, Google Moja Firma, aktywność w Social Mediach to tylko niektóre czynniki mające wpływ na pozycjonowanie.

Raportowanie

Pozycjonowanie to proces długotrwały, dlatego analizujemy raporty, które otrzymują nasi klienci
i reagujemy na bieżąco na zmiany w wynikach wyszukiwania.

95,9% polskiego rynku należy do Google

Dlatego nie może zabraknąć Twojej strony w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej na świecie.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne dla małych i średnich firm

W ostatnim czasie małe i średnie przedsiębiorstwa inwestują w pozycjonowanie lokalne. Ma to ścisły związek z coraz większym wykorzystaniem urządzeń mobilnych oraz włączeniem przez serwis Google geolokalizacji w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie lokalne pozwala konkurować małym i średnim przedsiębiorcom z dużymi firmami w swojej okolicy oraz szybciej zdobywać nowych klientów.

Zalety lokalnego pozycjonowania

Chyba najważniejszą zaletą dla wszystkim przedsiębiorców jest mniejsza konkurencja. Przykładowo firma z Lubina zajmująca się tworzeniem stron, będzie konkurowała o najlepsze pozycje w wyszukiwarce z innymi lubińskimi agencjami. Przy pozycjonowaniu ogólnym musiałby konkurować o najlepsze pozycje wyszukiwarki z twórcami stron z całej Polski. Mniejsza konkurencja powoduje, że osiągnięcie wysokich wyników wyszukiwania jest prostsze i szybsze niż wcześniej. Za pomocą pozycjonowania lokalnego witryna firmy z Lubina zajmującej się tworzeniem stron internetowych trafi do odpowiedniej grupy potencjalnych klientów, którzy poszukują określonych usług czy produktów w danym mieście.

Jakie czynniki wpływają na lokalne pozycjonowanie

Od jakiegoś czasu serwis Google wspiera lokalne firmy. Jest to wynik długoletniej analizy zapytań jakie wpisują w wyszukiwarkę użytkownicy. Obecnie przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z narzędzia Google Moja Firma. Jest to funkcjonalne narzędzie do budowania wizerunku firmy oraz pozyskiwania nowych klientów w obszarze działania. Jeżeli dana osoba będzie zainteresowana pozycjonowaniem stron w Lubinie, po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „pozycjonowanie Lubin” powinna zobaczyć w wynikach wyszukiwania wizytówkę firmy z Lubina zajmującej się pozycjonowaniem stron. W wizytówce będą zawarte takie dane jak godziny otwarcia, adres, położenie na mapie oraz opinie i oceny innych klientów. Kolejnym ważnym czynnikiem są frazy kluczowe. Wspomniana firma zajmująca się pozycjonowaniem oprócz założenia profilu Google Moja Firma powinien użyć lokalnych fraz na stronie internetowej, w metaopisach, adresach URL i tym podobne. Przykładowe frazy lokalne mogą wyglądać tak: „pozycjonowanie Lubin”, „pozycjonowanie lokalne Lubin”, „pozycjonowanie w Google Lubin”. Innym czynnikiem, który pozytywnie wpływa na lokalne wyniki wyszukiwania jest zakładanie wizytówek na rekomendowanych. Ważne jest, by udostępnić takie same dane teleadresowe jak na podstronie „Kontakt” oraz na Google Moja Firma. Roboty Google porównają zamieszczone informację i ocenią daną firmę pod kątem wiarygodności.

Czy pozycjonowanie lokalne jest dobre dla każdej firmy?

Ten rodzaj pozycjonowania przynosi korzyści jedynie dla przedsiębiorców działający w rejonie konkretnego miasta lub najbliższej okolicy. Firmy, które działają na terenie całej Polski powinny skupić się na pozycjonowaniu ogólnym, pozycjonowaniu sklepu internetowego oraz kampanii linków sponsorowanych.

Pozycjonowanie daje możliwość szybszego zdobywania klientów i budowania pozytywnego wizerunku zarówno w sieci, jak i najbliższej okolicy. Lokalne pozycjonowanie pozwala na szybki zwrot inwestycji oraz zwiększenie zysków.

 

 

Kampanie Google Ads

 

 

Daj znać klientom, którzy szukają Twojej firmy i płać tylko za efekty.