Przenieś swój biznes do internetu

Tworzymy strony WWW, sklepy internetowe oraz całe portale w oparciu o nowoczesny system zarządzania treścią Drupal.

Nasze serwisy są zgodne z najnowszymi trendami takimi jak RWD (Responsive Web Design), czyli dopasowują się do urządzenia, na którym są wyświetlane np. smartfon. Na życzenie klienta przygotowane przez nas strony internetowe wyposażamy w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, w tym niewidomych.

Oferujemy także opiekę nad serwisem WWW w zakresie administracji a także opieki technicznej. Przyjmujemy również do modernizacji istniejące już witryny.

Produkt finalny, który oddajemy do Państwa użytkowania, to produkt na miarę XXI wieku.

Jesteśmy także Autoryzowanym Resellerem popularnego oprogramowania e-commerce Shoper

Oznaczenie Autoryzowanego Resellera w Programie Resellerskim Shoper

Kilka zdań o systemie Drupal

Drupal jest nowoczesnym systemem zarządzania treścią (CMS - content management system), który pozwala użytkownikowi w łatwy sposób publikować i zarządzać zawartością strony.

System pozwala budować nowoczesne strony firmowe, portale informacyjne, blogi, serwisy społecznościowe i sklepy, które dają możliwość późniejszej rozbudowy i modyfikacji dzięki bogatej bazie modułów, z których jest zbudowany.

Tworzone przez nas serwisy oparte o system CMS Drupal są przyjazne dla użytkowników, a także wyszukiwarek internetowych, co ma znaczący wpływ na pozycjonowanie stron (SEO).

Pomimo tego, że Drupal jest oprogramowaniem typu Open Source jest bardzo bezpiecznym i odporniejszym od konkurencji na ataki hakerskie systemem.

Potrzebujesz pomocy lub masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń 790 475 180